Apie verslo trikampį

Verslo kompleksas „Verslo trikampis“ – vieta, kur susitelkusios didžiausios Lietuvos įmonės ir tarptautinės kompanijos. 6 hektarų plote išsidėstę septyni biurų pastatai, net 38 tūkst. kv. m šiuolaikiškų nuomojamų patalpų erdvių – palanki vieta Jūsų verslui plėtoti. Kuriant „Verslo trikampį“ buvo apgalvoti verslo įmonių poreikiai, kad čia būtų lengva dirbti, tvarkyti reikalus ir ilsėtis.

Puiki vieta

„Verslo trikampis“ įsikūręs centrinėje Vilniaus dalyje, ant Neries upės kranto, šalia svarbiausių valstybės institucijų, įstaigų, parduotuvių ir restoranų. Čia veikia daugybė verslui reikalingų įmonių, todėl sutaupysite daug laiko. Verslo centras patogiai pasiekiamas ne tik iš bet kurios miesto vietos, bet ir svečiams iš kitų miestų.

Gera kaimynystė

Dirbdami „Verslo trikampyje“ būsite apsupti respektabilių kaimynų – komplekse įsikūrusios net 43 tarptautinės kompanijos ir 28 lietuviškos įmonės, patenkančios į TOP 500 pagal pardavimo pajamas, dominuojančios „Lietuvos nacionalinio atsakingo verslo tinklo“ narės.

Lankstumas įsikuriant

Nesvarbu, ar ieškote labai didelių patalpų, ar Jūsų įmonė dar tik kuriasi, „Verslo trikampyje“ rasite kiekvienam verslui tinkamiausias patalpas. Prireikus galėsime padėti perplanuoti savo biurą ar patalpas iš naujo, kad jos geriausiai atitiktų specifinius tik Jūsų poreikius.

Išsinuomoję patalpas „Verslo trikampyje“ galėsite pasirinkti visas biuro kasdienybei būtinas IT, telefonijos, valymo ir kitas paslaugas „iš vienų rankų“ – nereikės papildomai rūpintis įsikuriant ar jau dirbant – sutaupysite laiko ir visada aiškiai žinosite, kiek ir už ką mokate.

Pritaikymas automobiliams

Į „Verslo trikampį“ ne tik patogu atvykti – teritorijos vidiniame kieme įrengta erdvi ir saugi automobilių stovėjimo aikštelė, o modernios technologijos leidžia patiems kontroliuoti, kas atvyksta ir išvyksta, todėl užteks vietos ir įmonės darbuotojams, ir svečiams.

Socialinis atsakingumas

„Verslo trikampyje“ gera augti ir bendradarbiauti – prisidedame prie socialinių iniciatyvų, renginių, bendruomeninių projektų taip kurdami geresnę aplinką ne tik sau, bet ir aplinkiniams.